طراحی سایت طراحی سایت .

طراحی سایت

آموزش نحوه تغییر پسورد وردپرس به صورت تصویری

تغییر پسورد
ایران گستر در صدد آن است تا شما عزیزان را با طراحی سایت با وردپرس آشنا کنیم نحوه تغییر پسورد وردپرسی را به شما آموزش دهیم تا بتوانید آنرا در سایت خوود به کار گیرید. که  تمامی این مقالات را به صورت کاملا رایگان در اختیارتان قرار میدهد, پس با ما همراه باشید.
تغییر رمز وردپرس و بازیابی رمز وردپرس معمولا از طریق پیشخوان وردپرس انجام میگیره که با استفاده از اون میتونید رمز ورود به وردپرس را تغییر دهید

پنل، داشبورد و یا پیشخوان وردپرس اولین صفحه ای است که هنگام ورود به وردپرس با آن مواجه خواهید شد.در این صفحه نمای کلی از وب سایت را مشاهده خواهید کرد.

مجموعه ای از ابزار ها و گجت هایی که اطلاعات را در مورد آنچه در وب سایت شما رخ داده است را ارائه می دهند.می توانید با استفاده از لینک های سریع کارهایی مانند نوشتن پیش نویس فوری و پاسخ به آخرین نظرات و … را انجام دهید.

در سیستم مدیریت کاربران تمامی اطلاعات و آمار عملکرد کاربران داخل پیشخوان هر شخص قابل مشاهده است

حال به سراغ نحوه تغییر پسورد سایت وردپرسی از طریق پیشخوان وردپرس میرویم.

 

 

 

آموزش تغییررمز عبور وردپرس
ابتدا وارد وبسایت وردپرس خود شوید.

لینک ورود شما به سایتتان اینچنین است:

https://iagostar.ir/wp-admin

هنگامی که وارد شدید به قسمت کاربران و سپس شناسنامه شما بروید

[caption id="attachment_2098" align="aligncenter" width="162"] کاربران و سپس شناسنامه[/caption]صفحه شناسنامه را اسکرول کنید تا تنظیمات پسورد جدید را ببینید.رمز عبور جدید را دو بار وارد کنید.طول شاخص نوار زیر به شما خواهد گفت که طول رمز عبورتان چقدر باشد.مطمئن شوید که رمز عبورتان مناسب باشد .پسوردی مناسب است که به یاد آوردن  آن برای شما آسان و حدس آن برای دیگران مشکل باشد

[caption id="attachment_2099" align="aligncenter" width="500"] رمز عبور جدید[/caption]هنگامی که رمز عبور جدید را تایپ کردید روی بروزرسانی شناسنامه کلیک کنید تا پسورد جدید شما ذخیره شود.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۶:۲۵ توسط:فاطمه فیصلی موضوع: نظرات (0)