طراحی سایت طراحی سایت .

طراحی سایت

قابلیت جدید گوگل مپ جستجوی مراکز ترک اعتیاد

گوگل مپ
ایران گستر در صدد آن است تا  اخبار و تکنولوژی های روز IT , اخبار گوگل و اپلیکیشن‌ های مخرب یا مفید  را در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا شما عزیزان با مطالعه آنها وارد این دنیای شیرین و پر چالش شوید و آنها را در کسب و کار و زندگی خود به کار گیرید.

چند سالی می‌شود که  google تلاش می‌کند قابلیت‌های سرویس Google Map خود را توسعه دهد. اکثر این قابلیت‌ها برای ارتقای تجربه کاربران از استفاده بخش‌های مسیر یابی (Navigation) و راهبری است. اما آخرین قابلیتی که به این سرویس گوگل اضافه شده، هدفی فراتر از مسیر یابی دارد. کاربران در قابلیت جدید می‌توانند محل‌های ترک اعتیاد را روی نقشه مشاهده کنند. (  اخبار و تکنولوژی)

 

 
مرکز ترک اعتیاد و بازپروری در آمریکا
گوگل مپ از این به بعد می‌تواند بیش از 83 هزار مرکز ترک اعتیاد و بازپروری در آمریکا را نمایش دهد. علاوه بر این، گوگل مپ نزدیک‌ترین داروخانه‌ای را که کاربران می‌توانند  بدون نسخه، برای دریافت داروهای ضد اوردوز مانند  Naloxone  یا   Narcan مراجعه کنند را نیز نشان می‌دهد. تنها کافیست کاربر عبارت «Naloxone near me(نالوکسان نزدیک من) یا «Narcan نزدیک من» را جستجو کند.(  اخبار و تکنولوژی)

گوگل همچنین وبسایت  Recover Together  را معرفی کرده است که بر اساس گزارش‌ها، منابعی برای ترک اعتیاد و بازپروری در اختیار کاربران قرار می‌دهد.(  اخبار و تکنولوژی)

شرکت گوگل با همکاری  Recovery Resource Hub  توانسته چنین قابلیتی را به سرویس نقشه خود اضافه کند. این شرکت اعلام کرده که بیش از 23 میلیون آمریکایی در دوران ترک به سر می‌برند و موتور جستجوی این شرکت شاهد بوده که بارها کاربران عبارت‌های مرتبط با منابع بازپروری را جستجو کرده‌اند.(  اخبار و تکنولوژی)

گوگل این ابزار را به مناسبت ماه بازپروری راه اندازی کرده است. ماه بازپروری یا National Recovery Month  توسط دپارتمان سلامت  آمریکا ایجاد شده است.(  اخبار و تکنولوژی)

 

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۴:۲۷ توسط:فاطمه فیصلی موضوع: نظرات (0)